A W SZCZEPIDLE JUŻ LATO

Liczna grupa mieszkańców i gości odwiedziła piętnastego czerwca Szczepidło, by wziąć udział w Festynie na Powitanie Lata.

Organizatorami tego wydarzenia były Koło Gospodyń Wiejskich w Szczepidle, Gminny Ośrodek Kultury w Brzeźnie i po raz pierwszy Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Szczepidle.

Każdy z organizatorów wniósł swój wkład do programu festynu. Panie i panowie z koła gospodyń zadbali o to, aby jego uczestnicy nie byli głodni. Stoły były pełne przede wszystkim domowych wyrobów i przysmaków, zarówno na słodko, jak i wytrwanych, a zapach grillowanych potraw unosił się w powietrzu, przyciągając wielu smakoszy „pieczystego”.

Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka przygotowała szereg atrakcji dla najmłodszych. Dzieci miały okazję wziąć udział w animacjach i zabawach, które dostarczały im mnóstwo radości, ale również sprzyjały integracji. Ponadto na festynowej scenie wystąpiły grupy przedszkolne i starsi uczniowie, prezentując piosenki i tańce.

Gminny Ośrodek Kultury w Brzeźnie zapewnił  przede wszystkim artystyczną oprawę festynu. Scena rozbrzmiewała występami utalentowanych wokalistów, a przed nią prezentowały się zespoły taneczne Dance Avenue i Le Brio. Dodatkowo GOK zorganizował dmuchaną zjeżdżalnię i oprawę muzyczno- techniczną wydarzenia.

Festyn zakończył się zabawą pod gwiazdami, podczas której mieszkańcy Szczepidła i okolic tanecznie świętowali bliskie nadejście lata.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami, postaramy się rozwiać wątliwości.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Skip to content