DO SERCA PRZYTUL PSA

W pierwszym miesiącu nowego roku do Przytuliska dla Zwierząt w Brzeźnie trafiły dwa błąkające się psy, natomiast wyadoptowane zostały trzy koty.

W całym ubiegłym roku odłowionych zostało trzydzieści pięć psów i pięć kotów. Tymczasem nowe domy znalazło siedemnaście psów i dwa koty.

W prowadzonym przez Tomasza i Małgorzatę Opszalskich przytulisku na adopcję cały czas czekają pieski. Każdy, kto zdecyduje się wziąć psa do domu, otrzyma zdrowe i przygotowane pod względem psychicznym do życia w rodzinie zwierzę.

Ponadto psy są wysterylizowane i zachipowane. Tomasz Opszalski zapewnia, że z zainteresowanymi adopcją osobami spotka się o każdej odpowiadającej obu stronom porze. Ma on również szeroką wiedzę i długoletnie doświadczenie w szkoleniu i wychowywaniu psów, z czego warto skorzystać.

O szczegóły zawsze można zapytać w Przytulisku dla Zwierząt, które razem z hotelem mieści się w Brzeźnie przy ulicy Siennej 13 B. Zainteresowani adopcją lub usługami hotelowymi proszeni są o wcześniejszy kontakt telefoniczny. Dzwonić należy pod numery 506-510-511 lub 691- 198-330.

Informacje można też znaleźć na Facebooku. Wystarczy wpisać: Przytulisko w Brzeźnie lub Tomasz Małgorzata.

Zdjęcia psów przeznaczonych do adopcji są opublikowane na stronie www.krzymow.pl w zakładce „Mieszkaniec”, w rozdziale „Zwierzęta do adopcji”. Ponadto w Urzędzie Gminy w Krzymowie, w pokoju numer cztery można uzyskać informacje na temat piesków przeznaczonych do adopcji.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami, postaramy się rozwiać wątliwości.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Skip to content