DRUGA KADENCJA DLA DANUTY MAZUR

Danuta Mazur zostaje w fotelu wójta gminy Krzymów na drugą kadencję. Zagłosowało na nią tysiąc dziewięćset dziewięćdziesięciu jeden wyborców. Na jej wyborczego konkurenta, Sebastiana Ławniczaka, oddało głos tysiąc sześciuset pięćdziesięciu wyborców.

To odpowiednio 54,68% do 45,32% oddanych głosów.

– Udało mi się w tym starciu wyjść zwycięsko. To znaczy, że doceniam ogromnie swojego kontrkandydata. Zrobił wspaniały wynik. Na młodego człowieka, to uważam wspaniały wynik. Gratuluję mu serdecznie. Natomiast jeśli mieszkańcy obdarzyli mnie tym zaufaniem, to będę robiła wszystko, co w mojej mocy i użyję wszystkich umiejętności, które posiadam, żeby jeszcze lepiej sprawować tę swoją funkcję i robić wszystko jak najlepiej z myślą o naszych mieszkańcach. W ciągu ostatnich pięciu lat udało nam się przesuwać do przodu. Dla mnie to wielka radość, że wiele osób to dostrzegło. Jestem bardzo za to wszystko wdzięczna – mówi Danuta Mazur.

Do wyników wyborów odniósł się też Sebastian Ławniczak.

– Mieszkańcy zadecydowali, wygrała pani wójt. Taka jest demokracja. Ja gratuluję pani wójt oczywiście – mówi Sebastian Ławniczak.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami, postaramy się rozwiać wątliwości.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Skip to content