FILIP BESKA NA PODIUM W ŚLESINIE!

Czworo zawodników z Klubu Szachowego GOK „Dwie Wieże” Brzeźno wzięło udział w czwartym turnieju z cyklu „Cztery pory roku – lato”. Był on rozgrywany dwudziestego dziewiątego i trzydziestego czerwca w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Ślesinie.

Turniej rozegrany został na dystansie siedmiu rund tempem 30+30. Był to turniej klasyfikacyjny, więc taki, w którym szachiści mogli podnosić swoje kategorie. Bardzo dobrze zaprezentował się  Filip Beska, która zajął drugie miejsce w grupie C, a co najważniejsze, uzyskał upragnioną normę na III kategorię szachową.

Na turnieju klub z Brzeźna reprezentowali jeszcze: w grupie B Paweł Jóźwik, który z dorobkiem czterech punktów zajął dziewiąte miejsce i Michał Bogacki, który wywalczył dwa punkty i zajął dwudzieste trzecie miejsce. W grupie D zagrał ponadto najmłodszy (ośmioletni) reprezentant klubu, Adam Bogacki, który uplasował się  na dwudziestym pierwszym miejscu z dorobkiem dwóch i pół punktu.

– Brawo dla wszystkich reprezentantów, którzy w wakacje nie zwalniają tempa i chcą podnosić swoje umiejętności. Gratulacje dla Filipa za świetną grę i zdobycie III kategorii – mówi Robert Majdecki, trener KS GOK „Dwie Wieże” Brzeźno.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami, postaramy się rozwiać wątliwości.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Skip to content