Jak oszacować majątek firmy? – „Czwartkowe spotkania z Akademią” – zaproszenie na wykład

Szanowni Państwo,

przedsiębiorcy do wielu zdarzeń gospodarczych, jak chociażby zaciągnięcia kredytu, pozyskania inwestora czy sprzedaży udziałów, potrzebują rzetelnej wyceny swojego biznesu. Najbardziej intuicyjnym sposobem określania wartości przedsiębiorstwa jest obliczenie wartości majątku jakim ono dysponuje, niestety nie jest to prawdziwa wycena. Czym jest wartość przedsiębiorstwa i czy istnieją różne jej rodzaje powie dr Dariusz Stronka, prof. ANS podczas wykładu „Ile warta jest firma, czyli jak określić wartość biznesu”. Prelegent omówi metody stosowane przy wycenie i powie jak się ją przeprowadza. Podpowie w jaki sposób można szybko określić szacunkową wartość biznesu.

 

Dr Dariusz Stronka, prof. ANS jest wykładowcą na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Technicznych ANS w Koninie. Od ponad 20 lat zajmuje się zawodowo finansami i wyceną, jest w tym zakresie biegłym sądowym i należy do Stowarzyszenia Biegłych Wyceny Przedsiębiorstw w Polsce. Artykuły z zakresu wyceny przedsiębiorstw publikuje w specjalistycznym czasopiśmie: „Controlling24”, dawniej  „Finanse i Controlling” i „Controlling i Rachunkowość Zarządcza”.

 

Na wykład ten, z cyklu „Czwartkowe spotkania z Akademią”, zapraszamy 11 stycznia o godz. 18.00 na platformie MS Teams. Link do wykładuhttps://tiny.pl/c415pJeśli nasuną się Państwu pytania związane z tematem wykładu, prosimy o ich przesłanie na adres: czwartek.na.uczelni@konin.edu.pl

 

Wydarzenie zostało objęte patronatem medialnym ze strony portalu LM.pl. Będziemy wdzięczni za rozpowszechnienie informacji o wykładzie wśród Państwa współpracowników i znajomych.

Serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy na wykład,

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami, postaramy się rozwiać wątliwości.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Skip to content