JEDEN ZAWODNIK Z WYŻSZĄ KATEGORIĄ

Trzynastego i czternastego stycznia w Ślesinie był rozgrywany szachowy turniej klasyfikacyjny „Cztery pory roku – Zima”.Wzięło w nim udział w sumie sto czterdzieścioro czworo szachistów, w tym siedemnaścioro z Klubu Szachowego GOK Dwie Wieże Brzeźno.

Turniej został podzielony na cztery grupy rankingowe, w których zawodnicy mogli walczyć o wyższe kategorie szachowe. Nasz klub miał reprezentantów w trzech grupach.

W grupie B zagrali Jakub Bryl (26. miejsce), Hubert Majda (27. miejsce) i Mateusz Majda (34.miejsce).

W grupie C zagrali Michał Bogacki (26. miejsce), Zofia Klimczak (27. miejsce) i Aleksander Zieliński (32. miejsce).

W grupie D zagrała najliczniejsza reprezentacja. Najlepiej zaprezentował się Paweł Jóźwik (9. miejsce), Helena Ziółkowska (12. miejsce), Izabela Ignaczak (16. miejsce), Michał Witkowski (21. miejsce), Zdzisław Trocha (22. miejsce), Zofia Ziółkowska (32. miejsce), Zuzanna Wróbel (35. miejsce), Tobiasz Dembowski (42. miejsce) i norma na V kategorię szachową, Adam Głąbicki (44. miejsce), Adam Bogacki (49. miejsce), Adam Bachman (54. miejsce).

– Wyniki może nie są zadowalające, ponieważ normę na wyższą kategorię wyrobił tylko Tobiasz, ale turniej trzeba potraktować jako trening przed rozgrywkami ligowymi. Widać, że zaplecze jest duże i będzie z kogo wybrać do drużyn – mówi Robert Majdecki, trener KS GOK Dwie Wieże Brzeźno.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami, postaramy się rozwiać wątliwości.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Skip to content