KOLEJNE SUKCESY TANECZNE

Szesnastego i siedemnastego marca w Żyrardowie odbywał się ogólnopolski turniej tańca „Explosion Cup”. Z sukcesami wzięły w nim udział grupy taneczne zespołu Dance Avenue z Gminnego Ośrodka Kultury w Brzeźnie.

I tak, tancerki z Dance Avenue 1 zdobyły pierwsze miejsce w kategorii Jazz Dance – Formacje Szkraby i wróciły z imiennymi dyplomami, medalem i wspólnym pucharem. Dziewczynki z Dance Avenue 2 zdobyły trzecie miejsce w kategorii Modern – Formacje Dzieci i również wróciły z turnieju z imiennymi dyplomami, medalem i wspólnym pucharem. Natomiast tancerki z Dance Avenue 3 zdobyły piąte miejsce w kategorii Modern – Formacje Juniorzy.

–  Jestem bardzo dumna, ponieważ włożyły ogrom pracy w przygotowania i pokazały to wszystko na scenie. To wspaniale osiągnięcia, które świadczą o zaangażowaniu i talentach dziewczyn. Dziękujemy również rodzicom za wsparcie – mówi Marieta Czerniejewska, instruktorka Dance Avenue.

To kolejne sukcesy tancerek z Gminnego Ośrodka Kultury w Brzeźnie. Przypomnijmy, na początku marca na turnieju w Mogilnie w kategorii 7-8 lat pierwsze miejsce wytańczyła grupa z zespołu Le Brio, prowadzonego przez Izabelę Sroczyńską.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami, postaramy się rozwiać wątliwości.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Skip to content