NOWE PLANY PRIORYTETOWE DZIELNICOWYCH

Wraz z nowym rokiem zmieniły się plany priorytetowe dzielnicowych z Komisariatu Policji w Starym Mieście. Dotyczą również naszej gminy.

Aspirant Józef Sikorski, dzielnicowy dla gminy Krzymów, planem priorytetowym objął rejon sklepu Spożywczo Przemysłowego w Brzeźnie przy ulicy Głównej 14, gdzie dochodzi do wykroczeń porządkowych polegających na spożywaniu alkoholu wbrew Ustawie o przeciwdziałaniu alkoholizmowi i wychowaniu w trzeźwości.

Natomiast pełniący obowiązki dzielnicowego młodszy aspirant Paweł Broskowski objął planem priorytetowym w naszej gminie rejon sklepu DINO w Krzymowie przy ulicy Głównej 74A, gdzie dochodzi do wykroczeń porządkowych polegających na zaśmiecaniu terenu lub spożywaniu alkoholu wbrew Ustawie o przeciwdziałaniu alkoholizmowi i wychowaniu w trzeźwości.

Nowe plany priorytetowe obowiązują w okresie od 01.01.2024 r. do 30.06.2024 r.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami, postaramy się rozwiać wątliwości.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Skip to content