Przejdź do treści

O MIŁOŚCI SILNIEJSZEJ OD ŚMIERCI

Stowarzyszenie Małżeństw Equipes Notre-Dame z parafii w Brzeźnie zaprasza na spotkanie z Ewą Liegman i księdzem Andrzejem Bulczakiem z hospicjum „Pomorze Dzieciom” i hospicjum perinatalnego „TuliPani” z Gdańska.  

– Nasi goście zajmują się dziećmi ze zdiagnozowaną chorobą nieuleczalną. To jest hospicjum perinatalne, więc mówimy o przypadkach, kiedy jeszcze przed urodzeniem wiadomo, że dziecko urodzi się z nieuleczalną chorobą śmiertelną. W zasadzie można powiedzieć, że są to dzieci w dużej mierze uratowane przed aborcją. To są dzieci, u których stwierdzono wady genetyczne. Bardzo często kończy się to aborcją, a ci ludzie ratują te dzieci. Pozwalają im się urodzić i w godnych warunkach umrzeć – mówią Agnieszka i Sławomir Czajkowscy z Equipes Notre-Dame w Brzeźnie.

Spotkanie odbędzie się dwudziestego siódmego czerwca o godzinie osiemnastej w kościele pod wezwaniem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Brzeźnie.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami, postaramy się rozwiać wątliwości.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.