PAMIĘTAJMY O FLADZE

Zapraszamy wszystkich chcących uczcić zbliżający się Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej do skorzystania z plakatu zachęcającego Polki i Polaków do wywieszenia 2 maja biało-czerwonej. Plakat można wydrukować lub udostępnić w Internecie.

Dzień Flagi Rzeczpospolitej Polskiej to święto ustanowione w 2004 roku. 2 maja Polki i Polacy malują Polskę i świat na biało i czerwono. Prosty gest wyeksponowania flagi podkreśla naszą narodową wspólnotę i pozwala każdemu być ambasadorem polskości.

Z tej okazji zapraszamy Państwa do przyłączenia się do ogólnopolskiej akcji #mojaflaga. Biuro „Niepodległa”  koordynuje akcję #mojaflaga od 2018 roku, zachęcając rodaków do świętowania Dnia Flagi i dzielenia się fotografiami swoich flag w social mediach, z hasztagiem #mojaflaga.

Zapraszamy Państwa również do skorzystania z plakatu albo postu na Facebooku zachęcającego Polki i Polaków do wywieszenia flagi 2 maja.

Plakat można wydrukować lub/i opublikować na stronie internetowej. Plakat można bezpłatnie pobrać ze strony: https://niepodlegla.gov.pl/wp-content/uploads/2024/04/2-maja_plakat_B0-copy.pdf

W mediach społecznościowych można udostępnić post z profilu Biura „Niepodległa” –

https://www.facebook.com/niepodlegla1918/posts/pfbid0JjE9AaFGF1KacH5kmajez1b2piMeEoBMLqWkj5LKdnrHBrWkGZiKG9ojWHLNqbYEl

Serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania. Więcej informacji można znaleźć na stronie https://niepodlegla.gov.pl/aktualnosci/dzien-flagi-rp-2024-wywies-swoja-bialo-czerwona/

Biuro „Niepodległa”

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami, postaramy się rozwiać wątliwości.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Skip to content