PIERWSZE, NIE OSTATNIE

,,Bądź dla siebie miła”- pod takim hasłem odbyły się pierwsze warsztaty profilaktyczne w Brzeźnie zorganizowane przez Stowarzyszenie Aktywne Kobiety z Gminy Krzymów. Pierwsze, ale już dziś obiecują, że na pewno nie ostatnie.

Warsztaty odbyły się dwudziestego szóstego stycznia, a poprowadziła je Joanna Kaniewska z Polskiego Centrum Profilaktyki , która ,,otworzyła” zgromadzonym paniom oczy na wiele ważnych spraw, skłoniła do refleksji nad swoim życiem emocjonalnym i podpowiedziała jakie zachowania i kroki podjąć, by nie popełniać błędów.

– Serdecznie dziękujemy pani Joannie za przekazanie nam cennych wskazówek, które chętnie wykorzystamy w codziennym życiu. Dziękujemy również obecnym paniom, które przybyły na to spotkanie i aktywnie brały w nim udział. Wszystkie jednogłośnie czujemy niedosyt. Obecnie stowarzyszenie ma w planach zorganizować cykl warsztatów dla kobiet o podobnej tematyce – mówi Daria Sękowska, Prezes Stowarzyszenia Aktywne Kobiety z Gminy Krzymów.

Projekt został sfinansowany przez Gminą Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Narkomanii w Krzymowie. Współorganizatorem był Gminny Ośrodek Kultury w Brzeźnie.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami, postaramy się rozwiać wątliwości.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Skip to content