PLENEROWA ZUMBA

Około trzydziestu pań odpowiedziało na zaproszenie Stowarzyszenia „Aktywne Kobiety z Gminy Krzymów” i wzięło udział w plenerowych zajęciach zumby.

To wydarzenie miało miejsce czternastego czerwca na placu przed sceną przy ulicy Mlecznej w Krzymowie.

– Pomysł zrodził się nagle. Żeby coś zrobić. Żeby wyciągnąć jak najwięcej mieszkańców z domu, i żeby spędzić ten czas na dworze, w plenerze – mówi Daria Sękowska, Prezes Stowarzyszenia „Aktywne Kobiety z Gminy Krzymów”.

Choć zaproszenie było skierowane do pań i panów, to skorzystały z niego tylko panie. W sumie około trzydziestu. I były to nie tylko mieszkanki gminy Krzymów, lecz także panie z gmin Władysławów i Wyszyna.

– Panie były w różnym wieku, ale instruktor świetnie dopasowała choreografię do każdego: i dla tych pań, które biorą udział w zajęciach zumby, i dla tych, które pierwszy raz postanowiły wyjść z domu i spróbować swoich sił w zumbie – mówi Daria Sękowska.

Zumba w plenerze miała przyczynić się do rozpowszechnienia tego rodzaju aktywności i zachęcić mieszkanki gminy do wstąpienia w szeregi stowarzyszenia.

– Serdecznie zapraszamy do dołączenia do Stowarzyszenia „Aktywne Kobiety z Gminy Krzymów”. Można się z nami skontaktować po przez stronę na Facebooku, lub mailowo, pisząc na adres: aktywnekrzymow@gmail.com – zaprasza Daria Sękowska.

Zajęcia prowadziła Aleksandra Walaszek.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami, postaramy się rozwiać wątliwości.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Skip to content