POZYTYWNY UPÓR PRZYNOSI REZULTATY

Szóstego lipca w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Ślesinie po raz kolejny został rozegrany turniej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Ślesin. Bardzo dobrze zaprezentował się na nim Zdzisław Trocha z Klubu Szachowego GOK „Dwie Wieże” Brzeźno.

Wydarzenie tradycyjnie odbywa się przy obchodach Dni Ślesina. W tym roku w turnieju zagrało siedemdziesięcioro dwoje szachistów z różnych regionów Polski. Został on rozegrany na dystansie 9. rund tempem 10+5. W turnieju głównym wygrali bracia Kacper (pierwsze miejsce) i Karol (drugie miejsce) Kacprzak, reprezentujący klub UKS Rodło Opole.

Z klubu KS GOK „Dwie Wieże” Brzeźno najlepiej zaprezentował się Zdzisław Trocha, który w klasyfikacji junior do lat czternastu wywalczył drugie miejsce.  Klub z Brzeźna reprezentowali jeszcze Michał Witowski, Weronika Kwiecińska, Izabela Ignaczak, Helena Ziółkowska, Zuzanna Wróbel, Wojciech Ziółkowski i Gabriela Wróbel.

Na zakończenie turnieju puchary, dyplomy oraz nagrody wręczał Piotr Maciejewski, Burmistrz Miasta i Gminy Ślesin.

– Brawa dla Zdzisia, świetny wynik! Jest to konsekwencja takiego pozytywnego uporu dążenia do celu i nie rezygnowania z swojej pasji w trochę gorszych momentach. Jest to na pewno też zasługa rodziców, którzy wspierają swoje dzieci w każdym monecie. Brawa dla wszystkich zawodników z klubu za walkę – mówi Robert Majdecki, trener KS GOK”Dwie Wieże” Brzeźno.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami, postaramy się rozwiać wątliwości.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Skip to content