PRZYJAZNA WIOSNA NA SZACHOWNICY

Zofia Ziółkowska i Zuzanna Wróbel z Klubu Szachowego GOK „Dwie Wieże” Brzeźno wywalczyły miejsca na podium turnieju szachowego w Ślesinie.

Podczas weekendu szóstego i siódmego kwietnia w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Ślesinie został zorganizowany kolejny turniej szachowy z cyklu „Cztery Pory Roku – Wiosna”.

W tej edycji zagrało sto czterdzieścioro jeden zawodników, w  tym jedenaścioro z Klubu Szachowego GOK „Dwie Wieże” Brzeźno. Reprezentanci naszego klubu grali w grupach B, C i D. Był to turniej szachów klasycznych, więc zawodnicy walczyli nie tylko o podium, ale też o wyższe kategorie szachowe.

Takie normy udało się uzyskać dwóm szachistom z Brzeźna. Normę na III kategorię uzyskał Paweł Jóźwik, a normę na IV kategorię Michał Witkowski.

Wyniki w Kategorii Chłopców, grupa B:

  1. miejsce Mikołaj Jaroszewski, 2,5 pkt, 27. miejsce Igor Jaśkowski, 1,5 pkt.

Wyniki w Kategorii Chłopców, grupa C:

  1. miejsce Paweł Jóźwik, 5 pkt, (norma na III kategorię), 19. miejsce Filip Beska, 1,5 pkt.

Wyniki w Kategorii Dziewczęta, grupa D:

  1. miejsce Zofia Ziółkowska, 4 pkt, 3. miejsce Zuzanna Wróbel, 4 pkt, 7. miejsce Helena Ziółkowska, 3 pkt, 9. miejsce Izabela Ignaczak, 3 pkt., 10. miejsce Weronika Kwiecińska, 3 pkt.

Wyniki w Kategorii Chłopców, grupa D:

  1. miejsce Michał Witkowski, 4 pkt, (norma na IV kategorię), 38. miejsce Adam Głąbicki, 3 pkt, 39. miejsce Zdzisław Trocha, 3 pkt.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami, postaramy się rozwiać wątliwości.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Skip to content