RODZINNIE W GŁODNIE

Mimo niepewnej pogody, szesnastego czerwca o godzinie piętnastej w Niepublicznej Szkole Podstawowej w Głodnie rozpoczął się Festyn Rodzinny z licznymi atrakcjami.

Festynowi towarzyszyło w tym roku hasło „Bądź wolny, żyj bez nałogów”.

Organizatorzy wykazali się dużą elastycznością, przenosząc część atrakcji do wnętrza szkoły, dzięki czemu festyn mógł się rozpocząć bez większych przeszkód. Na szczęście z upływem czasu warunki pogodowe poprawiły się i można było uruchomić na placu dmuchane zjeżdżalnie.

 Wśród licznych atrakcji znalazły się nie tylko gry i zabawy, ale również program sportowo-profilaktyczny przygotowany dzięki wsparciu Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Narkomanii w Krzymowie.

Dzieci miały też okazję do aktywnego spędzenia czasu dzięki strażakom z OSP Głodno i Brzeźno, którzy zorganizowali zabawę w strącanie pachołków strumieniem wody z hydronetki oraz zaprezentowali swoje samochody pożarnicze i ich wyposażenie.

Rada Rodziców zadbała o to, aby nikt nie był głodny ani spragniony – bogata oferta gastronomiczna cieszyła się sporym zainteresowaniem uczestników festynu.

Mimo początkowo kapryśnej aury, festyn rodzinny w Głodnie można zaliczyć do udanych. Wydarzenie potrwa do godziny dziewiętnastej, a jego organizatorzy zapraszają na kolejne edycje w przyszłych latach.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami, postaramy się rozwiać wątliwości.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Skip to content