TALENT DOSTRZEŻONY W KONINIE

Zofia Pawlik ze Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Szczepidle z sukcesem wzięła udział w pierwszym Koncercie Wiosennym, zorganizowanym przez I Liceum Ogólnokształcące w Koninie.

Zorganizowany dwudziestego pierwszego marca konkurs był adresowany do utalentowanych uczniów szkół podstawowych z Konina i okolic. Zofia Pawlik wyśpiewała drugie miejsce, wykonując własną interpretację piosenki „Love story” Taylor Swift. Oprócz tej nagrody, przyznanej przez jury, Zofia dodatkowo została uhonorowana nagrodą publiczności, co stanowi wielki komplement dla jej umiejętności wokalnych.

Występy uczestników zostały ocenione przez profesjonalne jury. To Violetta Kozłowska, absolwentka I LO i laureatka festiwali muzycznych zarówno w kraju, jak i za granicą, Alan Woźniak, również absolwent I LO, który zasłynął ze zbierania funduszy na remont zabytkowego fortepianu marki Bechstein, który uświetnił wiele szkolnych uroczystości. Dołączyła do nich Larysa Napierała-Gruszka, nauczycielka muzyki w I LO oraz śpiewu, skrzypiec i saksofonu w Społecznym Ognisku Muzycznym w Koninie. W skład jury weszły również wicedyrektor szkoły, Agnieszka Rogowska, pasjonatka muzyki oraz Olga Dudek, bardzo utalentowana uczennica I LO, znana ze swojej intensywnej działalności muzycznej.

( Źródła: 1lokonin.pl, Facebook Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Szczepidle)

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami, postaramy się rozwiać wątliwości.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Skip to content