UDAŁO SIĘ STWORZYĆ DOŻYNKOWY ZESPÓŁ

Wójt Danuta Mazur spotkała się z przedstawicielami instytucji, sołectw, kół gospodyń oraz osobami indywidualnymi, aby podziękować im za zaangażowanie w organizację tegorocznych Gminno-Parafialnych Dożynek w Krzymowie.

Spotkanie zostało zorganizowane dziesiątego października w świetlicy wiejskiej w Rożku. Gości podejmowały panie z Koła Gospodyń Wiejskich „Rożkowianki” kawą, herbatą i słodkościami z domowego wypieku.

Wójt dziękowała za to, że udało się przy tegorocznych dożynkach stworzyć duży zespół, który zaangażował się w ich organizację.

– Razem stworzyliśmy, drodzy państwo, w tym roku zespół, który sprawił, że dożynki były dla nas wyjątkowe, ponieważ znaczna część naszego społeczeństwa z gminy Krzymów wzięła w nim udział. I myślę, że głośno docenili to, co między innymi państwo robicie. Tu jest zespół „pomagaczy”. Być może nie wszyscy z zaproszonych mogli uczestniczyć, być może i w zaproszeniach kogoś pominęliśmy, niemniej jednak wyrażamy wdzięczność wszystkim, którzy zaangażowali się, dla których życie gminne, cokolwiek by to znaczyło, jest ważną rzeczą. (…) Mnie, jako gospodarza gminy najbardziej cieszy współpraca. I dlatego nie mogliśmy sobie odmówić tej przyjemności, żeby chociaż na chwilę z państwem się nie spotkać i głośno wszystkim, w jednym miejscu, powiedzieć „dziękuję” za to wszystko, co miało miejsce – mówiła Danuta Mazur.

W ramach podziękowania wójt i Jacek Popielarz z Urzędu Gminy w Krzymowie wręczyli zaproszonym gościom pisemne podziękowania za wkład w organizację dożynek.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami, postaramy się rozwiać wątliwości.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Skip to content