WSZYSCY BAWILI SIĘ DOSKONALE

Tegoroczny Gminny Dzień Kobiet w Gminnym Ośrodku Kultury w Brzeźnie stał się wyjątkowym wydarzeniem dzięki występowi Krzysztofa Hanke. Dziewiątego marca, w sali widowiskowej, publiczność miała okazję cieszyć się artystycznym show tego polskiego aktora, satyryka i lidera Kabaretu Rak.

Widzów przywitali zastępca wójta gminy Krzymów, Roman Gęziak, Leszek Staszak, Przewodniczący Rady Gminy Krzymów, oraz Krzysztof Kędziora, Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Brzeźnie. Panowie złożyli życzenia obecnym paniom i zaprosili na scenę Krzysztofa Hanke.

Artysta rozpoczął swój występ od odtworzenia piosenki „Świat nas pokocha” Krzysztofa Respondka, zmarłego w grudniu ubiegłego roku swojego partnera scenicznego. Na widowni rozbłysły ogniki świateł komórkowych latarek, tworząc niepowtarzalną atmosferę.

Krzysztof Hanke zaprezentował program w stylu one man show, w którym dominowały tematy relacji damsko-męskich w różnych kontekstach sytuacyjnych. Jego monologi, a czasem dialogi z publicznością, były przeplatane piosenkami. Przeważającą część widowni stanowiły kobiety, które bawiły się doskonale. Dowodem na to były oklaski i prośba o bis po zakończeniu programu.

Po występie na scenę została zaproszona wójt Danuta Mazur, której Krzysztof Hanke wręczył bukiet kwiatów. Wójt złożyła również życzenia wszystkim paniom obecnym na wydarzeniu.

– Życzę paniom w tym momencie samych wspaniałych dni, bo przecież kobieta to wie, że żyć to nie znaczy iść po laurach, zbierać oklaski. Żyć, to znaczy przetrwać wszystkie burze i stanąć tam, gdzie świecą ideałów blaski – mówiła Danuta Mazur.

Wszystkie panie obecne na występie Krzysztofa Hanke otrzymały z rąk Leszka Staszaka, Romana Gęziaka, Krzysztofa Kędziory i radnych Jana Czai oraz Jarosława Mielcarka róże.

Po występie można było zdobyć autograf artysty, zrobić sobie z nim zdjęcie i kupić płyty z piosenkami oraz zapisem występów w Teatrze Capitol w Warszawie.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami, postaramy się rozwiać wątliwości.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Skip to content