ZMIANY NA TRASACH LINII MZK

Miejski Zakład Komunikacji w Koninie informuje, że w związku z dniem Wszystkich Świętych wprowadzone są zmiany na trasach linii przebiegających przez naszą gminę: 58, 71 i 73 w związku z czasową zmianą organizacji ruchu i ustanowieniem ruchu jednokierunkowego na ulicy Kolskiej. Zmiany dotyczą osób wsiadających do autobusów wspomnianych linii na konińskiej Starówce.

Już zmieniła się się trasa linii 58 w kierunku Brzeźna. Objazd prowadzi przez ulice Wał Tarejwy i Trasa Warszawska, z pominięciem przystanku „Cmentarz Kolska”. Pasażerów prosimy o korzystanie z przystanku „Europejska” na ulicy Kolskiej pod estakadą. Powrót trasą zgodną z rozkładem.

Podobnych utrudnień mogą spodziewać się pasażerowie linii 71 i 73 w poniedziałek 30. października i we wtorek 31. października, jadący w kierunku Brzeźna i Genowefy. Linie 71 i 73 pojadą objazdem i nie zatrzymają się na przystankach „Wał Tarejwy”, „Żwirki i Wigury” i „Cmentarz Kolska”. Prosimy o korzystanie z przystanków „Grunwaldzka” i „Europejska”. 

W kierunku Dworca PKP linie 71 i 73 pojadą trasą zgodną z rozkładem.

Przywrócenie poprzedniej stałej organizacji ruchu nastąpi w godzinach wczesnoporannych w czwartek 2. listopada.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami, postaramy się rozwiać wątliwości.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Skip to content